slider
Tradice, poctivost spolehlivost
 

Artax
Nákladní přeprava
 po Evropě

Dopravní a spediční firma ARTAX působí v oblasti silniční nákladní přepravy od roku 1990. Původní vnitrostátní služby se brzy vlivem poptávky na trhu a rozšíření klientely reformovaly na zajišťování všech druhů zásilek a zboží do zemí celé západní Evropy.

Během své existence firma získala velké zkušenosti, stálé zákazníky a docílila rozšíření vozového parku o vozidla Volvo s plachtovými návěsy Schmitz.
 

V čem je naše síla?

Zlomovým obdobím se stal rok 2003, kdy se firma ARTAX po rekonstrukci zakoupeného areálu v Dlouhé Vsi u Rychnova nad Kněžnou stěhuje do nových prostor s kancelářským zázemím, manipulační plochou a vlastním servisem. Vytvořením zcela nových podmínek a kvalitního zázemí bylo obrovským krokem ke stabilitě a úspěšnosti firmy.

Instalací systému GPS do vozidel, dále jejich vybavení ADR a pravidelná údržba kamionů je nástrojem kvality. Neméně důležitou spolehlivou součástí firmy je pak dispečink společně s řidiči, kteří tvoří harmonický tým dohlížející na řádné doručení přepravovaného zboží zákazníkům.

Doprava a spedice nejen do Velké Británie

V současné době se firma ARTAX doprava a spedice specializuje zejména na transport do Velké Británie, kde má dlouholeté zkušenosti v celovozových i kusových zásilkách, včetně dokládek. Tuzemským i zahraničním společnostem, které se zaměřují na export či import ve směrech CZ – GB – CZ, jsou splněny jejich požadavky.

Vozidla ARTAX lze rovněž spatřit v zemích jako je Belgie, Německo, Itálie, Polsko, Rakousko, Nizozemí a Švédsko. Druh přepravovaného zboží nerozhoduje, možnost realizace přepravy je již od 500 kg až po náklad do 24 t. Po dobu přepravy je náklad kryt pojištěním odpovědnosti dopravce.

 
Naše hodnoty
 
History
Trochu z historie
ARTAX

- Firma založena roku 1990.
- První vůz zde na fotografii.
- Postupné rozšiřování týmu řidičů.
- Modernizace vozového parku.
- Destinace Velká Británie a další.
- Podpora neziskových projektů.
- Renovace parkovací plochy 2020.